Ar etiška dovanoti estetinės medicinos paslaugas ir kokias jas rinktis, pataria „Perfectus Clinica“ įkūrėja ir vadovė Agnė Černičenko.

A. Černičenko teigimu, estetinė medicina ir plastinė chirurgija jau seniai nėra tabu, tad norint artimajam padovanoti tikrai naudingą dovaną ji rekomenduoja, pirmiausia, apsispręsti dėl biudžeto, pagalvoti apie tai, kas labiausiai pradžiugintų artimą žmogų, ir drąsiai rinktis estetinės medicinos paslaugas. „Tai ne tik etiška, bet ir išties toliaregiška ir vertinga dovana“, – neabejoja „Perfectus Clinica“ vadovė.

Šilko švelnumas

Plaukelių šalinimas lazeriu – naudinga ir ilgalaikė dovana kiekvienam. Atsižvelgiant į biudžetą galima dovanoti vieną ar kelias procedūras vienai ar kelioms zonoms. Viena procedūra vienai zonai kainuoja apie 50 eurų. Turint didesnį biudžetą, galima dovanoti visą procedūrų kursą. Padovanojus šią procedūrą dabar, vasarą bus galima džiaugtis nepriekaištingai švelnia oda ir nereikės sukti galvos dėl nemalonios depiliacijos.

Universalus pasirinkimas

Abejingų nepalieka „Hydrafacial“ veido odos puoselėjimo procedūra ir „Karboxi“ terapija. Dovanoti šias procedūras – visiškai saugu, nes jos tinka visoms moterims (ir vyrams), visiems odos tipams ir visoms odos būklėms. Prašauti tiesiog neįmanoma, o dovanoti sveiką ir švarią odą – itin madinga ir malonu. Biudžetas – nuo 49 iki 119 eurų.

Populiarus sprendimas

Jei brangus žmogus vis užsimena apie erzinančias raukšleles ar natūraliai putlesnes lūpas, nebijokite dovanoti botulino toksino ar hialurono rūgšties injekcijų. Šios procedūros dabar populiariausios. Svarbu kruopščiai parinkti kliniką ir specialistą, nes tokio tipo procedūras gali atlikti tik gydytojas ir tik licencijuotoje įstaigoje. Juk nenorite dovanoti komplikacijos ir virtinės bėdų po nekokybiškai atlikto darbo. Biudžetas – 130–300 eurų.

Holivudo favoritė

Ieškantiesiems prabangios dovanos rekomenduoju rinktis patentuotą paauksuotos mikroinjekcinės sistemos Aquagold „Fine Touch™“ procedūrą. Tai ypatinga odos puoselėjimo procedūra su individualiai parenkamais komponentais: vitaminais, peptidais, minimaliu botulino ar hialurono rūgšties kiekiu. Holivudo žvaigždžių pasaulyje ši procedūra skina pirmąsias vietas tarp visų estetinių veido procedūrų. Biudžetas – 600 eurų.

Prabangus poilsis

Mylimoms mamoms ir anytoms palepinti neabejotinai patiks procedūros su unikalia šveicariška ląsteline Valmont kosmetika ir patentuotu veido masažu. Valmont kosmetikos gamintojai save vadina kovos su senėjimo požymiais meistrais, tad su šia dovana kerintis poilsis ir jauninantis poveikis – garantuotas. Biudžetas – 150 eurų.

Drąsus pasirinkimas

Dovanoti plastinę operaciją – drąsus pasirinkimas, tačiau tokia dovana – tobula vyresnėms moterims, kurios yra nepatenkintos pakritusiais akių vokų srities audiniais. Po atliktos operacijos žmogaus žvilgsnis atrodo jaunesnis, dažnai pacientai jaučiasi lyg 10 metų atjaunėję. Tokias išsvajotas plastinės chirurgijos operacijas mylimoms moterims dažnai dovanoja vyrai. Biudžetas – nuo 850 eurų.

Tobulos kūno linijos

Jei žinote, kad artimas žmogus išgyvena dėl kūno linijų, dovanokite lyderiaujančią pasaulyje procedūrą su „BTL Emtone“ aparatu. Prietaisas saugiai, nepažeisdamas odos ir nesukeldamas skausmo, koreguoja kūno linijas, gydo celiulitą, didina kolageno ir elastino kiekį, stangrina odą. Ideali dovana moterims po gimdymo, atliktų plastinių operacijų ar tiesiog norinčioms padailinti kūno linijas. Įrangos efektyvumas pagrįstas moksliniais tyrimais ir turi patvirtintą FDA sertifikatą. Biudžetas vienai sričiai – nuo 150 eurų.

Mylimiems vyrams

Procedūros vyrams tikrai nėra tabu. Jiems dovanų puikiai tinka praktiška plaukelių šalinimo procedūra, pačių vyrų ypač mėgstama „Express Hydrafacial“, kaktos raukšlių korekcija ar prakaitavimo gydymas botulino toksinu. Vyrams taip pat labai populiaru rinktis injekcines plaukų slinkimo gydymo procedūras.

Jei vis dar abejojate dėl dovanos, rinkitės gydytojo, kosmetologo, reikiamos srities specialisto konsultaciją ar tiesiog atvirą „Perfectus Clinica“ dovanų čekį. „Po individualios konsultacijos klinikos ekspertai parinks idealiai žmogui tinkančius produktus ir procedūras ar net sudarys visą grožio planą“, – sako A. Černičenko.