Lytinių lūpų korekcija hialurono užpildu

Nemažai moterų jaučia diskomfortą dėl savo išorinių lytinių organų (mažųjų ar didžiųjų lytinių lūpų, tarpvietės, makšties) dydžio. Hialurono rūgšties injekcijų pagalba, suteikiamos lytinėms lūpoms natūralios apimtys ir formos, kurios su laiku buvo prarastos.Tai leidžia akivaizdžiai pagerinti jų estetinę ir vizualinę būklę bei pagerinti moterų seksualinį jautrumą.

Hialurono rūgštis yra gryna, pilnai besirezorbuojanti ir natūraliai randama mūsų organizme. Suleista hialurono rūgštis, susijungia su vandens molekulėmis ir tokiu būdu tolygiai užpildo, koreguoja ir stangrina lytines lūpas. Su amžiumi hialurono rūgšties ir kolageno kiekis mažėja, tad norint atstatyti prarastą kiekį, atliekamos hialurono rūgšties užpildo injekcijos. Po procedūros efektas matomas iš karto.

Procedūros eiga

Injekciniai preparatai suleidžiami į audinius, atsakingus už šlaplės kanalo funkcijas. Neskausmingų procedūrų dėka greitai ir efektyviai atsikratoma kamavusių nemalonių pojūčių. Injekcijos pagerina raumenų kraujotaką, stiprina, tonizuoja šlaplės raumenis, atjaunina ir regeneruoja aplinkinį audinį.

Rezultatai

  • Didžiųjų lytinių lūpų apimties padidėjimas;
  • Lytinių lūpų drėgmės ir elastingumo atstatymas;
  • Intymios zonos estetinis vaizdas;
  • Atjauninimo efektas;
  • Padidėjęs intymios zonos tonusas;
  • Asimetrijos pašalinimas;

Rekomenduojama

Rekomenduojame: keletą dienų vengti lytinių santykių, sporto ir saunos, baseino.

Susisiekite

+370 (521) 95899