Aquagold Fine Touch

AQUAGOLD ® fine touch ™ yra patentuota paauksuota mikroinjekcinė sistema, leidžianti be skausmo suleisti įprastus tirpalus į idealaus 600 mikronų gylio odos sluoksnį, pasiekiant dermą. Šiame vienkartinio naudojimo aplikatoriuje yra talpa, kurią galima pripildyti ingredientais, parinktais pagal jūsų specifinius odos poreikius – pavyzdžiui, vitaminus, fermentus, hormoninius augalų ekstraktus, mažiausius botulino toksino kiekius ir hialurono rūgšties užpildus – po to jis kartojant judesius švelniai prispaudžiamas prie odos paviršiaus. Ši prabangi procedūra atliekama srityse, kuriose norima pagerinti odos būklę, dažniausiai veido, kaklo, dekoltė ar plaštakų viršutinių dalių srityse. Procedūra trunka mažiau nei 30 minučių! Rezultatas matomas po 14 dienų. Procedūrą pakartotinai rekomenduojame atlikti kas 3-6 mėnesius. 

Palyginkite su kitais gydymo metodais:

Tradiciškai daugelis specialistų suleidžia preparatus, naudodami standartines adatas ir atlikdami daug injekcijų į odą. Tai nepatogu, skausminga ir užima daug paciento ir specialisto laiko. Tuo tarpu Aquagold Fine Touch gali vienu kartu atlikti daug injekcijų labai veiksmingu ir beskausmiu būdu, naudojant 20 paauksuotų adatėlių, plonesnių už žmogaus plauką. Skirtingai nuo mikroadatų panaudojimo, taikant šį metodą, visi ingredientai patenka tiesiai į dermą sraigtinių adatėlių technologijos būdu, prieš užsiveriant mikro dūrių vietoms, todėl ši preparato suleidimo sistema labai efektyvi.

Aquagold Fine Touch:

 • Išlygina odos tekstūrą / atspalvį 
 • Sutraukia išsiplėtusias poras 
 • Sumažina riebios odos ir T zonų riebalinių liaukų aktyvumą
 • Sumažina aknės randus odos paviršiuje 
 • Sustiprina gydymo lazeriu rezultatus serumais, kurių sudėtyje yra augimo faktorių ir vitaminų
 • Skaistina ir balina odą, kadangi sudėtyje yra pigmentus šalinančių mikromedžiagų
 • Užtikrina beskausmę procedūrą ir tik minimalų trumpalaikį paraudimą

 

Į ingredientų komplektą įeina:

 • Hialurono rūgšties užpildai
 • Neurotoksinas, pavyzdžiui, Botox 

Botokso naudojimas turi daug privalumų, ir gali būti naudojamas visų tipų odai. Jis sumažina riebalų išsiskyrimą, pagerina būklę, esant aknei ir išsiplėtusioms poroms, stangrina senstančią odą, panaikindamas raukšleles.

 • Augimo faktoriai ląstelių atnaujinimui ir PRP (trombocitais praturtinta plazma)
 • Pigmentines dėmes šalinančios medžiagos
 • Vitaminų kompleksas 
 • Kamieninės ląstelės

AquaGold Fine touch apžvalgos

 KIM KARDASHIAN APIE AquaGold Fine Touch

 Tai puiku! Pacientai laimingi, ir jie tai mėgsta – Dr. Natasha   

 „Taip, aš turiu pripažinti, kad esu šiek tiek apsėsta  AquaGold® Fine Touch™. Aš minėjau šį prietaisą savo straipsnyje „Išsamios išsiplėtusių porų sutraukimo (iš tikrųjų!) rekomendacijos“, kadangi, įpylus užpildų, pavyzdžiui,  Belotero Balance®, ji galima naudoti išsiplėtusioms poroms užpildyti! Aš netrukus ketinu apie tai parašyti išsamų straipsnį, kadangi tai iš tiesų situaciją keičiantis prietaisas!“ – www.beautyblackbook.com

 „Skirtingai nuo klasikinio ritinėlių metodo, kuris gali sukelti odos mikro įbrėžimus, šis prietaisas nesukelia kraujavimo, kadangi jį naudojant mikro kanalėliai prispaudžiami statmenai odos paviršiui“ Joel Schlessinger, MD komisijos sertifikuotas dematologas.

 „Aquagold Fine Touch yra žingsnis pirmyn, tobulinant tradicines mikroadatomis atliekamas procedūras, odos užpildų ar injekcijų panaudojimo metodus, kadangi jis suleidžia preparatus į odą, o ne ant jos ir ne po ja“  Lee-Ann Palmer, estetinės dermatologijos specialistė ir Venn Healthcare mokymų vadovė

 „Labiausiai mėgstu Aquagold dėl to, kad jis suteikia įvairovės galimybę – į talpą galima pilti  ką tik nori, kas leidžia padidinti įsiskverbimą į odą“  Nathan Tookman, dermatologas.