Mommy makeover operacija

Mommy makeover operacija – tai kombinuotas chirurginis gydymas, apjungiantis krūtų, pilvo bei riebalų nusiurbimo plastines operacijas. Šis kombinuotas gydymas moterims po nėštumo padeda susigrąžinti prarastas kūno formas ir pagražinti kūno linijas. Moters organizmas nėštumo metu patiria didelius pokyčius – akivaizdžiai padidėja krūtys, o pagimdžius ir baigus žindyti jų tūris gali sumažėti tiek, kad krūtys tampa vizualiai „tuščios“, praranda stangrumą, nusileidžia žemyn. Augant vaisiui, smarkiai didėja ir nėščiosios pilvo ir kitos kūno apimtys, tad natūralu, kad ne visada šie pokyčiai yra grįžtami.

Procedūros eiga

Šios procedūros metu gali būti atliekamos krūtų pakėlimo, krūtų didinimo implantais operacijos, krūtų pakėlimo ir didinimo implantais, riebalų persodinimas į krūtis, pilvo plastika bei riebalų nusiurbimo operacija. Kokio tipo operacijų kombinacija reikalinga konkrečiu atveju sprendžia chirurgas konsultacijos metu.

Rezultatai

Atkurtos kūno formos, kurios buvo iki gimdymo bei koreguotos kūno linijos pagal asmeninį poreikį.

Rekomenduojama

  • Žaizdos sugyja per ~2 sav. nuo operacijos.
  • Gijimo laikotarpis skirstomas į ankstyvajį – pirmieji 4 mėnesiai, kuomet formuojasi pooperacinis rezultatas ir minkštėja operaciniai randai. Vėlyvasis laikotarpis – 4-12 mėn. Šiuo laikotarpiu vis dar vyksta gijimo laikotarpis, šviesėja randai, kūno linijos tampa natūralesnės
  • Pirmosios 7 dienos po operacijos skausmingiausios. Šiame periode reikia skiriami medikamentai skausmams malšinti. Kraujosrūvos skirtingose kūno vietose pradingsta per maždaug 20 dienų nuo operacijos. Net ir praėjus 1-2 mėn. po operacijos, gali pacientas jausti tempimo ir veržimo jausmą tam tikrose kūno srityse. Tai yra susiję su audinių randėjimu.
  • Gijimo laikotarpiu negalima intensyviai sportuoti, kelti didelių svorių – venkite aktyvios fizinės veiklos. Didžiausi apribojimai taikomi pirmus du mėnesius po operacijos.
  • 2 mėn. po operacijos, pacientas turi dėvėti kompresinius rūbus.