Metaterapija

Mūsų klinikoje konsultuoja vieni geriausių savo srities specialistų. Gydytojai, suteiks Jums informatyvią konsultaciją, parinks gydymo metodus.

Med. kosmetologė, bendrosios praktikos slaugytoja

Irina Mendelevič

Mūsų klinikoje Jūsų lauks išsamus pokalbis su gydytoju apie ligos atsiradimą, eigą, galimas priežastis, jau taikytą gydymą, apžiūra. Rekomenduojamų ir būtinų tyrimų paskyrimas ir gautų rezultatų komentaras. Odos ligų diagnozės nustatymas, gydymo plano ar procedūros atlikimo paskyrimas. Rekomendacijos po gydymo arba procedūros atlikimo odos priežiūrai namuose.
Tinkamas gylis

Tikslus ir tinkamas adatos ilgis yra labai svarbus, kad būtų pasiekti optimalūs rezultatai. Meta Terapija perforuoja bazinį ląstelių sluoksnį, kuris yra viršutiniame dermos sluoksnyje. Aktyvavus šį sluoksnį yra paskatinama kolageno ir elastino gamyba nesukeliant pavojaus poodinių randų vystymuisi.

Meta Terapija yra visiškai saugi procedūra

Meta Terapija yra saugiausia ir natūraliausia procedūra iš invazyvių metodų, kovojanti su odos senėjimu. Pažangus skaitmeninis įrenginys su precizišku valdikliu ir patentuotu adatų moduliu garantuoja optimalius rezultatus be rizikos pažeisti odą ar atsirasti randėjimui. Vienkartiniai adatų moduliai su apsaugine membrana apsaugo nuo kryžminio užteršimo. Pirmaujantys pasaulio dermatologai pripažįsta, jog Meta Terapija yra saugi ir efektyvi procedūra.

Meta terapijos privalumai

 • Neskausminga procedūra.
 • Trumpa procedūra.
 • Greitai matomi rezultatai.
 • Per sekundę yra atliekama iki 2000 perforacijų.
 • Maksimalus veikliųjų medžiagų patekimas į odą.
 • Nereikia anestezijos.
 • Po procedūros galima užsiimti įprasta veikla.
 • Naudoti makiažą galima sekančią dieną po procedūros.

Kam skirta Meta Terapija?

Meta Terapijos metu galima atlikti įvairias procedūras: jūs galite pasirinkti viso veido odos būklės gerinimo ir kovos su senėjimu procedūrą, kaklo ir/arba iškirptės zonos, taip pat konkrečioms raukšlėms ar tam tikroms sritims skirtas procedūras. Kad būtų pasiekti geriausi rezultatai, galima atlikti net kelių rūšių procedūras.

 • Kaktos raukšlėms.
 • Anties kojelei.
 • Odos struktūros gerinimui.
 • Porų sutraukimui.
 • Patempimui
 • Dekolte
 • Mimikos raukšlėms.
 • Maišeliams po akimis.
 • Prieš senėjimą.
 • Raukšlėms aplink burną.
 • Kaklui

Meta Terapija tinka skirtingiems odos tipams:

 • Drėgmę praradusi oda.
 • Brandi oda.
 • Sausa ar labai sausa oda.
 • Sutrūkinėjusi oda.
 • Suglebusi oda.
 • Pažeista oda (nuo gauto per didelio UV šviesos kiekio).
 • Pooperacinė oda.
 • Rūkančiųjų oda.

Meta terapijos procedūra

1 žingsnis: Įvertinimas

Dermatude Meta Terapijos specialistas suteiks jums visą informaciją apie procedūrą ir su jumis užpildys sutikimą „Informuotas sutikimas“.

2 žingsnis: procedūros.

2.1 – Procedūra visam veidui:

Ši procedūra atliekama visam veidui arba konkrečioms veido sritims. Jos tikslas – pagerinti odos būklę ir kovoti su odos senėjimu. Atspaudas su Flex Head technologija ir banguotas jo paviršius užtikrina tolygų visų adatėlių gylio pasiskirstymą, nepaisant odos, kuriai atliekama procedūra, nelygumų. Rezultatas: po Meta terpijos kurso, jūsų veido oda taps stangresnė, gražesnė, elastingesnė , atrodys jaunesnė. Iškart po procedūros oda gali būti šiek tiek paraudusi, bet tai praeis per kelias valandas. Sugrįžti atgal į darbą ar užsiimti savo įprasta kasdiene veikla galėsite iškart po procedūros. Jau kitą dieną galėsite naudoti makiažą.

2.2. – Procedūra pavienėms raukšlėms:

Be viso veido odos būklės gerinimo, Meta terapija taip pat puikiai tinka kovojant su raukšlėmis. Gilioms raukšlėms mažinti naudojamas 9-ių adatų rinkinys, o plonoms raukšlelėms naikinti skirtas 7-ių adatų rinkinys. Dėl naudojamos specialios technologijos, po raukšle esanti oda yra suaktyvinama.

Rezultatai: gaminamas jungiamasis audinys, kuris užpildo raukšlę iš vidaus. Vėlgi, tai visiškai natūralus odos procesas. Į odą procedūros metu nėra suleidžiami jokie užpildai ir nėra užblokuojami jokie veido raumenys ar nervai. Tačiau, siekiant paspartinti natūralius odos procesus ir pasiekti dar geresnių rezultatų, naudojami specialūs serumai.

3 žingsnis: Rezultatų kontroliavimas

Jūs galite pasirinkti atlikti odos būklės gerinimo ir jauninimo procedūrą visam veidui, kaklui dekolte zonai, taip pat ir tam tikrų sričių ar konkrečių raukšlių naikinimo procedūras. Galima net sujungti kelias procedūras, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai.

Dermatude aktyviosios veikliosios medžiagos

Dermatude procedūrų metu yra naudojamos aktyviosios veikliosios medžiagos. Dermatude aktyviosios veikliosios medžiagos – tai labai ypatingi serumai su veikliosiomis medžiagomis, kurios procedūros metu patenka į gilesnius odos sluoksnius. Aktyviosios veikliosios medžiagos tiesiogiai pasiekia gyvas odos ląsteles, suaktyvindamos ląstelių atsinaujinimą, tad juos galima pavadinti odos atnaujintojais.

Extreme Lifting Complex aktyviosios veikliosios medžiagos

Extreme Lifting Complex aktyviųjų veikliųjų medžiagų sudėtyje yra vitamino A, C ir E. Atliktais moksliniais tyrimais įrodyta, kad vitaminas A skatina odos ląstelių gamybą. Vitaminas C saugo odos ląsteles, o vitaminas E jas atkuria.

Active Hydra Booster aktyviosios veikliosios medžiagos

Active Hydra Booster aktyviose veikliosiose medžiagose esanti hialurono rūgštis yra odoje. Hialurono rūgšties drėkinamasis poveikis užtikrina, kad būtų atkurta odos drėgmės pusiausvyra ir labai sausa, matinė oda vėl švytėtų.

Dermatude odos priežiūra

Tam, kad būtų pasiektas optimalus procedūros rezultatas, Dermatude pristato to paties pavadinimo priežiūros priemones, kurias naudojant namuose, prailginamas Meta Terapijos efektas. Dermatude kremuose yra tos pačios sudedamosios dalys, kaip ir aktyviose veikliosiose medžiagose, kurios buvo naudojamos procedūros metu. Jums tereikia vieno kremo – Extreme Lifting Complex arba Active Hydra Booster, atliekančio tiek dieninio, tiek ir naktinio kremo funkcijas.

Extreme Lifting Complex kremas

Jaučiate, kad laikui bėgant daugėja ir paakių, mimikos, kaktos raukšlių? Kad patemptumėte odą ir sumažintumėte raukšlių, reikėtų naudoti Extreme Lifting Complex kremą. Gausus vitaminų A, C ir E kremas, skirtas odos priežiūrai dienos bei nakties metu. Vitaminas A atjaunina brandžią odą; vitaminas C apsaugo ją ir neutralizuoja laisvuosius radikalus, o vitaminas E yra labai svarbus antioksidantas, kurio dėka pavėlinami išoriniai senėjimo padariniai.

Active Hydra Booster kremas

Jei kamuoja sausa veido oda, gali būti, kad odoje per mažai kalogeno arba hialurono rūgšties. Dėl šios priežasties reikėtų naudoti Active Hydra Booster kremą, kuris sukurtas hialurono rūgšties pagrindu. Kremas skirtas odos priežiūrai dienos bei nakties metu. Hialurono rūgštis yra natūrali jungiamojo audinio sudedamoji

D.U.K. (Dažnai užduodami klausimai)

Bandažo programa be kompresinio limfodrenažo. Trukmė: apie 50 min. Kaina: 65 EUR

Bandažas kartu su kompresiniu limfodrenažu. Trukmė: apie 60 (70 min). Kaina: 75 EUR

Rekomenduojamas kursas: ne mažiau 8 kartai, 1 ar 2 kartaus per savaitę.