Procedūros esant pigmentacijai, melazmai

Mūsų klinikoje konsultuoja vieni geriausių savo srities specialistų. Gydytojai, suteiks Jums informatyvią konsultaciją, parinks gydymo metodus.

Med. kosmetologė, bendrosios praktikos slaugytoja

Irina Mendelevič

Sesderma procedūra su ferulo rūgštimi esant pigmentacijai

Procedūra atliekama su Sesderma ferulo rūgšties sistema (išgaunama iš obuolių), kuri pasižymi stipriomis antioksidacinėmis bei senėjimą stabdančiomis savybėmis. Ferulo rūgštis neutralizuoja laisvuosius radikalus, apsaugo odą nuo UVA ir UVB spinduliuotės ir padeda sumažinti saulės spindulių padarytą žalą. Vitaminas C saugo nuo oksidacijos, žalingo saulės spindulių poveikio, mažina jos sukeltas eritemas. Stimuliuoja kolageno ir elastino skaidulų gamybą, didina odos elastingumą. Drėkina odą bei padeda atkurti ir apsaugoti odos apsauginį lipidų barjerą. Suteikia odai švytėjimo. Sistemoje esančios kitos veikliosios medžiagos (obuolių, citrinų, pieno rūgštis, floretinas) šviesina, skaistina odą, suteikia jai elastingumo.

Procedūra rekomenduojama:

[
Esant pigmentacijai
[
Brandžiai odai
[
Esant foto ir chronosenėjimui

Procedūros tikslas:

[
Odos tono lyginimas
[
Odos stangrinimas
[
Ląstelių atsinaujinimas, regeneracija
[
Oksidacinio streso mažinimas
[
Raukšlių mažinimas
[
Pigmentacijos mažinimas

Sesderma cheminis odos šveitimas esant hiperpigmentacijai, melasmai

Procedūra atliekama su Sesderma Melaspeel linijos rūgštiniais pilingais. Visi Melaspeel pilingai buvo sukurti remiantis Jessner tirpalo formule. Jie yra sukurti hidroalkoholio ir hidroksi rūgščių mišinio pagrindu (pieno, citrinų ir salicilo rūgštys). Šios linijos rūgštys papildomai savo sudėtyje turi melanocitų veiklą reguliuojančios kojo rūgšties, odą atnaujinančio rezorcinolio bei odą balinančio hidrokinono.

Procedūra rekomenduojama:

[
Esant stipriai pigmentacijai
[
Esant randams ir dėmėms po aknės

Procedūros tikslas:

[
Negyvų ląstelių pašalinimas (odos nusluoksniavimas)
[
Pigmentacijos mažinimas
[
Randų mažinimas
[
Ląstelių atsinaujinimas, regeneracija

Susisiekite

+370 (521) 95899