Veido procedūros vyrams

Mūsų klinikoje konsultuoja vieni geriausių savo srities specialistų. Gydytojai, suteiks Jums informatyvią konsultaciją, parinks gydymo metodus.

Med. kosmetologė, bendrosios praktikos slaugytoja

Irina Mendelevič

Aknės pažeistai odai

Subalansuojama riebalinių liaukų veikla, dėl ko numalšinamas odos uždegimas. Sumažėja aknės padariniai, odos sudirgimas, paraudimas. Oda tampa lygesnė.

Jauninanti veido procedūra su vitaminu C ir masažu

Raukšlių mažinimui ir stangrumo atstatymui skirta procedūra. Dėl veikliosios medžiagos vitamino C mažinamos pirmosios raukšlės, atstatomi padariniai, sukelti per ilgo buvimo saulėje, rūkymo, griežtų dietų ar streso. Suvienodėja odos spalva, stangresnė ir tvirtesnė odos struktūra bei mažiau matomos mimikos raukšlės.

Drėkinanti veido procedūra

Pagal odos poreikius pritaikyta individualizuota procedūra, tinkanti skirtingų tipų odai ir sprendžianti odos dehidratacijos problemą. Atkuriamas odos drėgmės balansas, akivaizdžiai putlesnė ir skaistesnė oda.

Raminanti veido procedūra su masažu

Greita pagalba sudirgusiai, raustančiai odai. Dėl veikliųjų medžiagų sumažinamas uždegimas, dirglumas, odai grąžinamas komfortas ir drėgmės balansas. Oda nuraminama, pamaitinama, pridrėkinama. Sumažėja tempimo pojūtis.

Susisiekite

+370 (521) 95899