Revoliucinis odos stangrinimas, jauninimas ir apimčių mažinimas su BTL EXILIS ULTRA 360

KAS TAI IR KAIP VEIKIA „EXILIS ULTRA 360”?

„Exilis Ultra 360“ tai pažangiausia pasaulyje aukšto dažnio radijo bangų ir ultragarso technologija, kuri skirta viso kūno kontūravimui, odos stangrinimui, celiulito mažinimui, veido odos atjauninimui ir raukšlių mažinimui. Procedūros metu audiniuose skaidomi riebalai, stangrinama oda, skatinama kraujotaka bei kolageno ir elastino gamyba.

 

KAM TINKA ŠI PROCEDŪRA?

Ši neinvazinė estetinės medicinos technologija tinka visiems pilnamečiams pacientams, nepriklausomai nuo kūno masės indekso (KMI), odos tipo, amžiaus ar lyties.

 

KIEK PROCEDŪRŲ REIKIA IR KOKIA JŲ TRUKMĖ?

Procedūrų kursas skiriamas individualiai kiekvienam pacientui, dažniausiai tai yra 4-6 procedūros, kurios atliekamos kas 7-10 dienų. Procedūros trukmė priklauso nuo srities, kurioje ji atliekama, dažniausiai trunka 15-30 min.

 

KADA MATOMAS PROCEDŪROS REZULTATAS?

Tai priklauso nuo srities kurioje atliekama procedūra, jos būklės ir kitų aplinkybių. Odos būklės pagerėjimas dažnai matomas ir po vienos procedūros, bet galutinis rezultatas turėtų būti vertinamas praėjus trims mėnesiams po procedūrų kurso.

 

KOKS POJŪTIS PROCEDŪROS METU?

Maloni šiluma – taip savo pojūčius procedūros metu įprastai apibūdina patogiai ant terapinio stalo gulintys pacientai, lygindami juos su „Akmenų terapija“.

 

 KOKIOSE SRITYSE ATLIEKAMOS PROCEDŪROS „EXILIS ULTRA 360” APARATU?

Šias procedūras galima atlikti tiek veido, tiek kūno srityse, kuriose norite pagerinti odos būklę.

 

KAM PROCEDŪROS NEREKOMENDUOJAMOS?

Procedūros nerekomenduojamos nėštumo ir žindymo laikotarpiu, esant metaliniams implantams ar odos pažeidimams aparatu veikiamose zonose.

 

Susisiekite

+370 (521) 95899