KAVITACIJA

Procedūras atlieka

Milda Kaupienė

Kavitacija – ultragarsinis figūros koregavimo būdas – šiai dienai viena iš veiksmingiausių greitos figūros korekcijos ir nereikalingų riebalų pašalinimo procedūrų. procedūros pavadinimas

Ultragarsinė liposakcija (kavitacija) – riebalinio sluoksnio saugus ir efektyvus mažinimas be narkozės, skausmo, kraujosruvų, randų, tik malonių procedūrų kompleksas ir svajonių figūra taps realybe. Procedūros esmė yra ta, kad veikiant žemo dažnio ultragarso bangų deriniui, adipocitų sienelės pradeda stipriai rezonuoti ir suyra, juose esantys riebalai suskystėja ir yra „išmetami“ iš ląstelių. Pati riebalų ląstelė subliūkšta, o susidaręs skystis gali būti pašalintas iš organizmo natūraliu keliu. Vieno seanso metu apimtys gali sumažėti iki 4cm. – kas tai yra ir problema (kada taikoma)

Ultragarsinės gydymo procedūros tinka tiek moterims, tiek vyrams, kurie nori be chirurginių operacijų pakoreguoti ir suformuoti savo kūno linijas, sumažinti norimų kūno vietų apimtis, pagerinti savo odos struktūrą, sumažinti celiulito požymius. Procedūra atliekama nugaros, pilvo, juosmens, klubų, sėdmenų, šlaunų bei žąstų srityse. Visi pacientai pabrėžia, kad ši procedūra nesukelia jokio skausmo ar diskomforto. Jos metu jaučiama lengva vibracija arba šiluma gydomame plote. Nereikia jokios specialios priežiūros, po procedūros pacientas gali iš karto maudytis, eiti į darbą arba sugrįžti prie savo kasdienės įprastinės veiklos. Procedūros trukmė priklauso nuo gydomo ploto, dažniausiai trunka apie 30 min. Dalinis kūno linijų formavimo rezultatas matomas jau po 1 – 3 procedūrų, tačiau ilgesniam efektui pasiekti rekomenduojamas gydymo kursas 10 procedūrų. Procedūrų skaičius priklauso nuo Jūsų amžiaus, bendros organizmo būklės, medžiagų apykaitos, hormonų pusiausvyros, celiulito stadijos. 

Procedūrą galima atlikti iš karto po konsultacijos, kurios metu specialistas apžiūrės ir įvertins Jūsų poodinį riebalinį sluoksnį, odos stangrumą ir elastingumą, parinks individualų Jums labiausiai tinkantį gydymo režimą.

Rezultatas: 

 • Sumažėjęs celiulitas, stangresnė, lygesnė oda
 • Riebalinio sluoksnio sumažėjimas

   

  Rekomenduojame: – rekomendacijos, galimos komplikacijos, video (jeigu yra)

  • Gerkite bent 2,0 litrus vandens per dieną, ypač dieną prieš procedūrą ir po procedūros. Prieš procedūrą reikia išgerti apie 1 litrą mineralinio vandens.
  • Laikykitės subalansuotos mitybos
  • Po procedūros rekomenduojamas masažas, aktyvi fizinė mankšta arba bent 30 min. greitai vaikščioti
  • Rekomenduojamas procedūrų skaičius 10 – 15 sesijų, 1 kartą per savaitę. Vėliau- viena procedūra per mėnesį.

   

Susisiekite

+370 (521) 95899