Sanakin terapija

Autologiniai imuniniai proteinai uždegimui mažinti ir regeneracijai gerinti esant artrozei ir sąnarių skausmams

Artrozė

Sergantiems artroze dažniausiai labai skauda šios ligos pažeistus sąnarius. Kiekviena diena gali tapti kančia.

Artrozė yra degeneracinis sąnarių susirgimas, kuriam būdingi lėtiniai uždegiminiai procesai, pažeidžiantys ir ardantys sąnario kremzlę. Yra keletas šios ligos priežasčių, pvz., traumos, didelis sąnarių apkrovimas, su amžiumi susijęs nusidėvėjimas ar įgimtos jų deformacijos. Minėtos ligos sukeltas skausmas apriboja judėjimo galimybes.

Iki šiol artrozei gydyti yra naudojama daugybė uždegimą mažinančių vaistų, kurių veikimas yra tik simptominis, bet neturi įtakos faktinio susirgimo priežasčiai šalinti ir dažnai turi itin didelį neigiamą šalutinį poveikį.

 

 

Sanakin® – autologinių regeneracijos jė̇gų skatinimas

Kiekvienas žmogus nori judėti iki gilios senatvės. Jūsų gydytojas, taikydamas mūsų technologiją, artrozę gydys Jūsų autologiniais (Jūsų paties organizmo) imuniniais proteinais. Taip natūraliu būdu gydant Jūs ir vėl pajusite gyvenimo džiaugsmą ir pagerės Jūsų gyvenimo kokybė.

Palyginti su kitomis gydymo formomis, „Sanakin“ panaudojimas gydytojui suteikia unikalią galimybę: gydyti artrozę ir uždegimus grynai biologiniu ir visiškai autologiniu būdu.

Naudojant šią naują ir patvirtintą technologiją susidaro regeneratyvinis priešuždegiminis serumas, gaunamas iš paciento autologinio (savo paties) kraujo. Šis autologinis kondicionuotas serumas sušvirkščiamas į ligos pažeistą sąnarį arba uždegimo apimtą vietą. Serume yra daug vertingų autologinių interleukinų ir augimo faktorių, kurie ypač teigiamai veikia gijimo procesus. Be to, proteinai malšina skausmą, mažina uždegimą ir saugo kremzlę nuo neigiamo poveikio, o tuo pačiu jie yra labai gerai toleruojami.

Mūsų klinikoje konsultuoja vieni geriausių savo srities specialistų.
Gydytojai, ortopedai-traumatologai, suteiks Jums informatyvią konsultaciją, parinks gydymo metodus.

Gydytojas ortopedas - traumatologas

Justinas Vaičiulis

Gydytojas ortopedas - traumatologas

Tomas Vorobjovas

Galimos taikymo sritys

Įvairių sąnarių artrozė

 

 • kelio artrozė
 • klubo artrozė
 • peties sąnarių artrozė
 • čiurnos sąnarių artrozė
 • rankų osteoartritas ir pirštų artrozė

Stuburo sąnarių artrozė̇

 

 • spondilioartrozė
 • osteochandrozė
 • mažųjų sąnarių artrozė

Įvairių sausgyslių ir raiščių uždegimai

 

 • achilodinija
 •  „tenisininko alkūnės“ simptomai
 • „golfo žaidėjo alkūnės“ simptomai

Raumenų ir sausgyslių plyšimai

 Bechterevo liga

 Artritai

Tarpslankstelinių diskų pažeidimai

Gydymas panaudojant Sanakin pacientui suteikia daug privalumų:

 • natūralus metodas
 • skatina autologines regeneracijos jėgas
 • malšina skausmą
 • mažina uždegimą
 • apsaugo kremzlę
 • labai gera toleracija
 • neįmanoma perdozuoti
 • neribota gydymo trukmė
 • gyvenimo kokybės gerinimas

Gydymas naudojant Sanakin® metodą yra nesudėtingas ir visiškai netrukdo užsiimti kasdienine veikla

 1. Pirmiausia su gydytoju susitariate dėl vizito laiko. Mielai galime Jums padėti surasti specialistą, gydantį Sanakin terapija.
 1. Gydytojas paima apie 10 mililitrų Jūsų kraujo. Panaudojant mūsų medicinos produktą iš Jūsų kraujo pagaminamas autologinis serumas.
 1. Serumas naudojant Sanakin pagaminamas per tris valandas. Tuo metu Jūs galite užsiimti Jums įprasta veikla, apsipirkti, pasivaikščioti arba užsukti į kavinę.
 1. Maždaug po 3 valandų Jūsų serumas bus jau paruoštas injekcijai. Po trumpos procedūros iš karto galėsite išeiti iš klinikos.
 1. Siekiant ilgalaikio poveikio paprastai reikia maždaug nuo 3 iki 5 injekcijų.

Imuninių proteinų veikimo būdas

Mūsų organizme uždegiminius procesus reguliuoja tam tikros signalus pernešančios medžiagos (citokinai). Šios signalus pernešančios medžiagos prisijungia prie atitinkamų sąnario receptorių ir perduoda jų siunčiamą informaciją: „sukelti uždegimą“ arba „sustabdyti uždegimą“. Esant artrozei, pažeisto sąnario vietoje pusiausvyra tarp medžiagų, perduodančių uždegimą mažinančius ir uždegimą sukeliančius signalus, būna sutrikusi.

 

 

Dėl autologinių proteinų sutrikusios pusiausvyros žalingas interleukino -1 poveikis sukelia kremzlės irimą, uždegimus ir skausmus.

Natūralus interleukino-1 priešininkas yra Interleukino-1 receptorių antagonistas, taip pat dar vadinamas „artrozės simptomus slopinančiu proteinu“.

 

Serume, kuris pagaminamas naudojant „Sanakin“ technologiją, yra padidėjusi natūralios priešingai veikiančios medžiagos koncentracija. Taip pat jame yra svarbių augimo faktorių, gaunamų iš paciento autologinio kraujo.

Artrozės simptomus slopinantis proteinas prisijungia prie atitinkamų kremzlės ir sąnario vidinių odos ląstelių receptorių ir tokiu būdu šios ląstelės apsaugomos nuo kenksmingų proteinų poveikio.

 

 

Natūralios priešingai veikiančios medžiagos pasižymi stipriu uždegimą slopinančiu poveikiu ir kartu su augimo faktoriais gerina pažeisto audinio regeneraciją.

 

Pusiausvyra vėl atstatoma ir uždegimas praeina.

 

  Interleukinas-1
  Interleukino-1 receptorių antagonistas

  Augimo faktoriai

 

Jei turite klausimų̇l šio produkto, skambinkite mums arba apsilankykite mūsų interneto puslapyje, arba tiesiog parašykite mums elektroninį laišką.