Periodinis darbuotojų testavimas greitaisiais COVID-19 antigenų ir antikūnų testais

Tam, kad verslas sklandžiai ir saugiai galėtų tęsti veiklą, labai svarbu reguliariai testuoti savo darbuotojus. Reguliarus testavimas leidžia itin greitai atsekti užsikrėtimo atvejus, taigi įmonės apsaugo ne tik savo darbuotojus, bet ir aplinkinius, bei gali veikti be priverstinių pertraukų. Praktika rodo, jog didžiausią riziką kelia besimptomiai viruso nešiotojai, todėl rekomenduojama periodinio profilaktinio testavimo tikslais atlikti prevencinio besimptomių asmenų greitųjų COVID-19 antigenų ir antikūnų  testus.

Kviečiame profilaktiškai testuotis mūsų klinikoje, kur užtikrinsime maksimalų saugumą ir komfortą Jūsų darbuotojams. Pasirūpinsime, kad informacija apie testų rezultatus ir testuotis atvykusius asmenis Jus pasiektų sklandžiai ir greitai.

 

Testuojami tik asmenys neturintys Covid-19 simptomų. Testų tikslumas – daugiau nei 99 proc. Antigenų ėminys imamas iš nosiaryklės arba nosies ertmės, antikūnų – iš kraujo

 

Nuo kovo 29 d.  INVEGA priima paraiškas dėl kompensacijų už darbuotojų testavimą. Lietuvos valstybė subsidijuoja 12 EUR testo kainos, tad testavimo kaštai tikrai nėra didesni už žalą, kurią COVID-19 gali padaryti darbuotojo sveikatai ar įmonės veiklai.

  

Taip pat mes galime:

  • Paruošti visas dokumentų formas, kurios yra reikalingos, kad įmonė gautų subsidiją už darbuotojų reguliarų testavimą COVID-19 greitaisiais testais.
  • Paruošti vidines įmonės tvarkas, kurios užtikrins sklandų įmonės darbuotojų testavimo procesą, tinkamą duomenų kaupimą ir saugojimą, už testavimą atsakingų asmenų pareigas ir atsakomybes, bei savalaikį darbuotojų informavimą nustatytais komunikaciniais kanalais.
  • Paruošti direktoriaus įsakymus vidinių tvarkų, dokumentų ir darbuotojų sutikimų formų patvirtinimui.
  • Paruošti instrukcijas darbuotojams apie patį testavimo procesą, bei pasiruošimą jam.
  • Pateikti COVID plitimo prevencijos įmonės viduje planą.
  • Konsultuoti, kokiu periodiškumu turėtų būti atliekami COVID antigenų ir antikūnų testai skirtingoms įmonės darbuotojų grupėms.