Kas yra laikomas Jūsų duomenų valdytoju?

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra www.perfectusclinic.com. Kilus klausimams ar neaiškumams, kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais: https://www.perfectusclinic.com/kontaktai/.

Slapukai (Cookies)

 

Slapukai (Cookies) – tai nedideli tekstiniai dokumentai. Jie paprastai saugomi naudotojo įrenginyje iki naršymo sesijos pabaigos, o kai kuriais atvejais ir ilgiau. Naudotojui lankantis https://www.perfectusclinic.com svetainėje, iš jos išsiunčiamas vienas ar keli slapukai į jo kompiuterį ar kitą įrenginį.

 Slapukai naudojami

  • siekiant palengvinti naršymą bei pagerinti suteikiamų paslaugų kokybę, pvz., išsaugoti naudotojo nustatymus;
  • analizei atlikti, reklamos tikslais.

 

Slapukų ir kitų įrankių naudojimas reklamai

 

https://www.perfectusclinic.com svetainėje naudojamasi trečiųjų šalių paslaugomis, kurios padeda stebėti lankomumo statistika, gauti informacija apie reklaminių kampanijų konversijas ir kt. https://www.perfectusclinic.com šių paslaugų ir įrankių nenaudoja informacijos apie konkrečius svetaines lankytojus rinkimui – naudojami tik bendrieji statistiniai duomenys apie svetaines lankomumą ir jos bei reklaminiu kampanijų veiksmingumą. Toliau pateikiamas trečiųjų šalių teikiamu paslaugu, teikiamu https://www.perfectusclinic.com svetainėje, sąrašas, taip pat ir nuorodos į tų paslaugų privatumo politika.

 

„Google Analytics“ – „Google Inc.“ („Google“) tinklalapių analizes įrankis

 

„Google Analytics“ – tai nemokamas „Google“ tinklalapiu analizes įrankis, kuris internetinių svetainių savininkams leidžia sužinoti kaip lankytojai elgiasi jų tinklalapiuose. Informacija renkama anonimiškai. Atsekdama lankytoju veiksmus svetainėje, „Google Analytics“ naudoja nuosavus slapukus. Jie leidžia sužinoti, ar lankytojas ankščiau lankėsi tinklalapyje, iš kokių svetainių perėjo ir kiek laiko jose išbuvo.

 

https://www.perfectusclinic.com naudoja „Google Analytics“ pakartotines rinkodaros funkcija.

 

„Google Analytics“ pakartotines rinkodaros funkcija leidžia dar karta kreiptis į naudotojus, kurie ankščiau lankėsi svetainėje, pasitelkiant specialiai jiems skirtus skelbimus „Google“ partnerių svetainėse. Pavyzdžiui, naudotojas, apsilankęs https://www.perfectusclinic.com svetainėje, bet nusprendęs nesinaudoti pasiūlymais, gali pamatyti „AdWords“ reklaminius skelbimus kitose tinklalapiuose, kur bus siūlomi geresni pasiūlymai iš https://www.perfectusclinic.com svetaines. Be to, https://www.perfectusclinic.com svetaines reklamai „AdWords“ sistema parenka panašias tikslines auditorijas pagal jų individualius interesus, amžių ir gyvenamąją vieta.

 

Naudotojas visada gali išjungti „Google“ sistemos slapukus. Jam tereikia apsilankyti slapuku išjungimo puslapyje.

Naudotojas, norėdamas pakeisti ir išjungti „Google Analytics“ funkcijas, taip pat gali pasinaudoti:

  • „Google“ reklamos pirmumo vadybininku;
  • „Google Analytics“ blokuojančia sistema.

 

Su „Google“ reklaminiu paslaugu aprašymu ir jų dokumentacija galima susipažinti čia ».

„Google“ privatumo politika pateikiama čia ».

 

Asmenine informacija

Jūsų asmeninė informacija, kuriai priskiriamas ir elektroninio pašto adresas, negali būti perduota trečiosioms šalims, su jomis susijusioms įmonėms bei rinkodaros bendrovėms. Mūsų įmonė, gavusi Jūsų sutikimą, šią informaciją gali naudoti tik rinkodaros tikslais.

 

Privatumo politikos pakeitimai

Privatumo politika gali keistis. Visi šio dokumento pakeitimai bus skelbiami šiame puslapyje.

 Kilus papildomų klausimų arba atsiradus abejonių dėl privatumo politikos, naudotojas gali pateikti užklausą Bendrovės administracijai el. paštu info@perfectusclinica.com